评分3星,满分5星

niestety downloader "pobierz" nie działa na stronach Polskiego radia w wersji 45.0.2 przegladarki ,a może ja robię coś źle?Proszę o pomoc

评分4星,满分5星

Najpierw chciałem podziękować za ten dodatek, jest bardzo przydatny. Ostatnio jednak nie można pobrać nagrań z serwisu https://www.polskieradio.pl/68,Radia-Wolnosci

评分5星,满分5星

Przez 2 lata szczęśliwie użytkowałem dodatek. Zakupiłem nowy laptop, na którym automatycznie zainstalowała się aktualna wersja Mozilli i koniec. Czy nie ma na to ratunku?

Prawdopodobnie ma to związek z brakiem podpisu cyfrowego pod wersją 0.9, która jest domyślnie wymagana przez Firefoksa 41. Dodatek zostanie podpisany cyfrowo wkrótce, a tymczasem można wejść na about:config i ustawić xpinstall.signatures.required na false, a następnie zainstalować dodatek raz jeszcze. Więcej tutaj http://mzl.la/1J7Lcsp -- to powinno pomóc, ewentualnie kolejne zmiany na stronach PR mogą w tym przeszkodzić.

评分5星,满分5星

Wtyczka w ostatniej wersji (0.9) działa z Firefox 40.0
W wyższych wersjach przeglądarki rzeczywiście znikają z jakiegoś powodu linki "Pobierz" na stronach Polskiego Radia. Rozwiązanie jest proste - nie aktualizować Firefoksa!

评分5星,满分5星

Dzień dobry,
chciałam poinformować, że wtyczka od 28.08.2015 nie działa w przypadku podcastów Pierwszego Programu Polskiego Radia (nie dodaje opcji pobierania - link "Pobierz"). Problem dotyczy wersji 38.0.1 (na przykład tej strony: https://www.polskieradio.pl/7/179,Naukowy-zawrot-glowy). Da się coś z tym zrobić?

评分5星,满分5星

Bardzo przydatny dodatek. Możliwość pobrania audycji eliminuje konieczność używania transferu na urządzeniu mobilnym no i pozwala korzystać z ulubionego odtwarzacza a nie tego oferowanego przez PR w aplikacji mobilnej. Dodatek aktualizowany jest w miarę zmian wprowadzanych na stronie Polskiego Radia. Bardzo dziękuję autorowi za wkład pracy w stworzenie i aktualizację dodatku oraz szybką reakcję na uwagi zgłoszone mailowo.

评分5星,满分5星

http://www.polskieradio.pl/8/3361/Artykul/1454290,Rozmowy-o-muzyce-1-czerwca-godz-1930


polskie radio zmienia swoje podcasty na takie coś i dodatek nie działa :(

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.8.1-signed.1-signed)。 

Proszę sprawdzić najnowszą wersję, która dodaje obsługę wbudowanego odtwarzacza podcastów: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/podcast-polskieradio/versions/0.9

评分5星,满分5星

Dziś pół dnia kombinowałem, jak tu sobie poradzić, a tu proszę...
Wielkie dzięki, ta wtyczka ułatwi mi życie! :-)

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.7.1-signed.1-signed)。 

评分4星,满分5星

wszystko spoko, tylko jest błąd: np tutaj
http://www.polskieradio.pl/9/Audycja/7385
na pierwszej stronie mogę ściągać, ale na drugiej już nie mam opcji "pobierz":(

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.7.1-signed.1-signed)。 

Dodatek parsuje kod strony tylko raz, po jej załadowaniu. W przypadku, gdy strona ładuje elementy przez JavaScript, wszystko zależy od przeglądarki. Okazuje się, że FF nie jest na tyle sprytny, aby uruchomić dodatek dla elementów ładowanych (już po załadowaniu strony) przez JS.

评分5星,满分5星

Chwała autorowi za ten genialny dodatek

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.7.1-signed.1-signed)。 

评分5星,满分5星

Napiszę krótko: MEGA!!! Dzięki człowieku za ten dodatek! Pozdrawiam

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.7.1-signed.1-signed)。 

评分5星,满分5星

Świetny dodatek, działa naprawdę szybko i jest prosty w stosowaniu. Jak na razie niezawodny, polecam

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.4.1-signed.1-signed)。 

评分5星,满分5星

bardzo przydatny dodatek, dziękuję :)

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.4.1-signed.1-signed)。 

评分5星,满分5星

Działa świetnie. Całą Lalkę już z Dwójki ściągnąłem i słucham w samochodzie.

这个评论是针对附加组件的一个早期版本的(0.1.1-signed.1-signed)。